Dziś uczyliśmy się techniki judo. Był czas na pamiątki i lody. Odbył się grill i pożegnalna dyskoteka.
Jutro planujemy wyjechać z Darłówka o godz. 8.15. Przyjazd do Poznania na miejsce zbiórki ok. 14.00
Taki jest plan, będziemy informować jak idzie nam droga.🚍😊
Zapraszamy do galerii!
Kolejny dzień obozu za nami. Doskonalimy technikę judo, a także jest czas na gry i zabawy.
Trenujemy, plażujemy, kąpiemy się w morzu. Wieczorem było wesołe miasteczko i karaoke.
Dzisiaj odbywały się treningi na tatami i na boisku. Wieczorem była dyskoteka.
Trenowaliśmy judo i w terenie. Rano odbył się rozruch. Kąpaliśmy się w morzu, a po kolacji było „Just dance” i wyjście do miasta.
Po rozruchu porannym korzystaliśmy z basenu. Odbyły się treningi judo połączone z plażowaniem. Wieczorem była dyskoteka.
Po zebraniu organizacyjnym udaliśmy się nad morze. Po kolacji były gry zespołowe.
KS Victoria Judo Poznań informuje, iż wyjazd na obóz sportowy do Darłówka odbędzie się autokarem w dniu 17.08.2025 r. /niedziela/ o godzinie 6.30 rano. Zbiórka o godzinie 6.00 na ulicy ojca Mariana Żelazka w Poznaniu, na parkingu obok lodowiska „Chwiałka” i giełdy kwiatowej. Powrót odbędzie się 24.08.2025 r. w godzinach popołudniowych na to samo miejsce.
Dziś uczyliśmy się techniki judo. Korzystaliśmy także z pięknej pogody. Wieczorem odbyła się dyskoteka.