Galeria 2022

W dniu 11.12.2022 r. uczestniczyliśmy w Gwiazdkowym Turnieju Judo Dzieci w Poznaniu: Wyniki: 1 miejsce - Liliana Burakowska, Aleksandra Soszyńska, Mikołaj Kurzawa, Serdiuk Makar, Filip Kiciński, 2 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Klaudia Huk, Michalina Mańczak, Nela Szafran, Alicja Girguś, Ignacy Ryś, Krzysztof Milewski, Dawid Ciesielczyk, Mikołaj Wyrębiak 3 miejsce - Alicja Rumiewicz, Olga Chmiel, Zofia Matecka, Karolina Kaczmarek, Zuzanna Pawlak, Mateusz Wyrębiak, Oliwier Kosman, Leonard Rybarczyk, Kuba Marciniak, Antoni Sękowski, Leon Szczepankiewicz, Ryszard Wawiernia, Franciszek Koniarz, Artem Dregliuk Gratulacje

W dniu 11.11.2022 r. uczestniczyliśmy w XIV Memoriale im. Jigoro Kano w judo. Wyniki: 3 miejsce - Mikołaj Kurzawa i Mateusz Wyrębiak W eliminacjach odpadli Kacper Dudziec i Makar Serdiuk. Gratulacje!

Kielce były organizatorem Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Judo. W zawodach uczestniczyły trzy nasze zawodniczki: Aleksandra Hołubicka i Anna Nowak, które zakończyły udział w eliminacjach. Siódme miejsce wywalczyła Wiktoria Kubea. Dziewczyny walczyły dzielnie i zdobyły kolejne doświadczenie. Gratulacje!

W dniu 22.10.2022 r. uczestniczyliśmy w XVIII Rawickim Turnieju Judo Dzieci. Wyniki: 1 miejsce - Mikołaj Kurzawa, Jakub Wawrowski i Sergiusz Makar 2 miejsce - Alicja Rumiewicz 3 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Michalina Mańczak i Zofia Binek Gratulacje

W dniu 18.09.2022 r. w Poznaniu uczestniczyliśmy w Jesiennym Turnieju Judo Dzieci. Wyniki: 1 miejsce - Jakub Wawrowski i Sergiusz Makar 2 miejsce - Michalina Mańczak i Mateusz Wyrębiak 3 miejsce - Mikołaj Kurzawa Gratulacje

W dniu 17.09.2022 r. w Poznaniu rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek       w judo. Wyniki: 2 miejsce - Aleksandra Hołubicka i Wiktoria Kubea 3 miejsce - Anna Nowak i Jakub Kędzior 4 miejsce - Mateusz Kędzior 5 miejsce - Kacper Krakowski 9 miejsce - Ziemowit Cwojdziński Gratulacje

Dzisiaj trenowaliśmy na tatami i na boisku. Po obiedzie było pożegnanie z miastem. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Po porannym rozruchu trenowaliśmy na tatami i w terenie. Byliśmy na basenie i na plaży.  Wieczorem było ognisko.

Kolejny dzień treningów za nami. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Kolejny dzień minął na nauce judo, zajęciach w terenie, kąpieli w basenie i morzu, grach i zabawach ruchowych.

Przed śniadaniem odbył się rozruch na plaży. Następnie płynęliśmy statkiem w morze. Po obiedzie były treningi na tatami i na plaży. Wieczorem była dyskoteka.

Po porannym rozruchu odbyły się treningi na tatami i w terenie. Byliśmy w mieście i na basenie. Wieczorem odbyły się kalambury.

Po przyjeździe do ośrodka nastąpiło zakwaterowanie, podział na grupy i zebranie informacyjne.  Po obiedzie odbyły się zajęcia na boisku. Po kolacji spacer do miasta i nad morze.

Przed śniadaniem odbył się rozruch na plaży. Następnie byliśmy na plaży i w mieście. Po obiedzie były treningi judo i basen. Wieczorem ostatnia dyskoteka.

Dzisiaj odbyły się treningi, gry i zabawy ruchowe. Był czas na opalanie, kąpiele w morzu i w basenie. Wieczorem było ognisko i konkurs piosenki obozowej.

Każdy dzień rozpoczynamy porannym rozruchem. Po śniadaniu ćwiczyliśmy judo i był basen. Po obiedzie trening na plaży i kąpiel w morzu. Wieczorem była dyskoteka.

Przed południem zwiedzaliśmy Niechorze. Odbyły się treningi judo. Byliśmy także na basenie.

Rano odbył się rozruch poranny. Następnie trenowaliśmy na tatami i w terenie. Był czas na kąpiele morskie i w basenie. Odbyła się także wycieczka rowerowa. Wieczorem była dyskoteka.

Po przyjeździe do ośrodka zapoznaliśmy  się z  regulaminem  obozu  i z zasadami bezpieczeństwa. Udaliśmy się na plażę na kąpiele i zabawy.

W dniu 4.06.2022 r. uczestniczyliśmy w 25 Międzynarodowym Turnieju Judo Tuzla Cup w Berlinie. W zawodach startowało ponad 500 zawodników z siedmiu krajów. Wyniki: 3 miejsce - Anna Nowak i Wiktoria Kubea 5 miejsce - Michalina Mańczak 7 miejsce - Aleksandra Hołubicka Gratulacje

W dniu 28.05.2022 r. uczestniczyliśmy w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików II Memoriał im. Pawła Szwedziaka w Lipnie. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Mikołaj Kurzawa, Mateusz Wyrębiak, Jakub Kędzior, Jakub Wawrowski i Wiktoria Kubea 2 miejsce - Aleksandra Hołubicka 3 miejsce - Michalina Mańczak, Lucjan Stasicki i Mikołaj Wyrębiak Jednocześnie w klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy drugie miejsce na 25 klubów z całej Polski. Gratulacje!

W dniu 15.05.2022 r. uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci w Dziembowie koło Kaczor. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Artem Dregliuk i Makar Serdiuk 2 miejsce - Michalina Mańczak, Mikołaj Kurzawa i Mikołaj Wyrębiak 3 miejsce - Mateusz Wyrębiak Gratulacje!

Wiktoria Kubea wywalczyła brązowy medal w dniu 7.05.2022 r. w Międzynarodowym Turnieju Judo "Same Judo Cup VI" w Zielonce koło Warszawy. W zawodach startowało 70 klubów z całej Polski w tym 8 zagranicznych. Gratulacje!

W dniu 07.05.2022 r. uczestniczyliśmy w XXXI Turnieju Judo z Okazji Dni Leszna. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Anna Nowak, Vanessa Pieczyńska i Mikołaj Kurzawa 2 miejsce - Aleksandra Hołubicka 3 miejsce - Michalina Mańczak Gratulacje

W dniu 9.04.2022 r. w Poznaniu uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych w Judo Dzieci  i Młodzików.  Wyniki: 1 miejsce - Anna Nowak, Makar Serdiuk, Wiktoria Kubea 2 miejsce - Michalina Mańczak, Artem Dregliuk 3 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Klaudia Huk, Mikołaj Kurzawa, Ziemowit Cwojdziński i Lucjan Stasicki 5 miejsce - Amelia Stasińska, Mateusz Wyrębiak Gratulacje

W dniu 26.03.2022 r. uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Wielkopolski Dzieci i Młodziczek w judo w Mochach za Przemętem. Przed rozpoczęciem zawodów statuetkę i list gratulacyjny za wywalczenie trzeciego miejsca w rankingu województwa wielkopolskiego za 2021 r. w kategorii dzieci odebrała Wiktoria Kubea, która również wywalczyła tytuł Mistrzyni Wielkopolski Młodziczek w kategorii powyżej 70 kg. Wyniki: 2 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Mikołaj Kurzawa i Tomasz Syta 3 miejsce - Anna Nowak 5 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Michalina Mańczak, Kacper Dudziec 7 miejsce - Mateusz Wyrębiak Gratulacje!

Od rana byliśmy na stoku. Po południu trenowaliśmy na tatami,         a następnie byliśmy na basenie. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Po śniadaniu pojechaliśmy na kulig. Byliśmy także na stoku i na basenie.

Po śniadaniu uczyliśmy się techniki judo. Po obiedzie pojechaliśmy do Zakopanego. Wjechaliśmy na Gubałówkę podziwiać magiczną iluminację "Krainę Światła". Wieczorem odbyło się ognisko.

Byliśmy na stoku, na tatami i na basenie. Po kolacji odbyły się gry  i zabawy.

Dzisiaj byliśmy na stoku narciarskim. Po obiedzie doskonaliliśmy technikę judo. Następnie pływaliśmy w basenie. Wieczorem była dyskoteka.

Po śniadaniu poszliśmy na stok narciarski. Po południu odbyły się treningi na tatami i basen.  Wieczorem chętni udali się do kościoła,   a pozostali uczestniczyli w grze.

Po podróży do Poronina nastąpiło zakwaterowanie i zapoznanie się z regulaminem zgrupowania sportowego. Po obiedzie odbył się spacer do Poronina i na stok narciarski. Jedna z grup korzystała z basenu.

W dniu 04.12.2021 r. startowaliśmy w Gwiazdkowym Turnieju Judo Dzieci w Poznaniu. Wywalczyliśmy: 1 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Mikołaj Kurzawa i Wiktoria Kubea 2 miejsce - Anna Nowak, Michalina Mańczak, Klaudia Huk i Mateusz Wyrębiak 3 miejsce - Olga Chmiel, Małgorzata Czechańska, Aleksandra Hołubicka i Mikołaj Wyrębiak Gratulacje

W dniu 11.11.2021 r.  startowaliśmy w XIII Memoriale Jigoro Kano w judo, który odbył się w Luboniu. Wywalczyliśmy: V miejsce - Mikołaj Kurzawa i Kacper Dudziec IX miejsce - Anna Nowak Gratulacje!

W dniu 23.10.2021 r. uczestniczyliśmy w Rawickim Turnieju Judo Dzieci. Nasi judocy wywalczyli: 1 miejsce - Małgorzata Czechańska, Vanessa Pieczyńska, Mikołaj Kurzawa, Kacper Dudziec, Lucjan Stasicki i Wiktoria Kubea 2 miejsce - Aleksandra Hołubicka 3 miejsce - Anna Nowak, Mateusz Wyrębiak 5 miejsce - Michalina Mańczak 9 miejsce - Mikołaj Wyrębiak Gratulacje

W dniu 26.09.2021 r. uczestniczyliśmy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w judo w Komornikach         w dniu 26.09.2021 r. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Kacper Krakowski 2 miejsce - Tomasz Syta 3 miejsce - Mikołaj Adamczyk Gratulacje!

W dniu 25.09.2021 r. uczestniczyliśmy w Jesiennym Turnieju Judo Dzieci w Komornikach. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Małgorzata Czechańska, Vanessa Pieczyńska, Mikołaj Kurzawa, Mateusz Wyrębiak i Wiktoria Kubea 2 miejsce - Michalina Mańczak, Vanessa Pieczyńska i Kacper Dudziec 3 miejsce - Olga Chmiel, Aleksandra Hołubicka, Klaudia Huk i Mikołaj Wyrębiak Gratulacje!

W dniu 11.09.2021 r. uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci w Lipnie. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Olga Chmiel, Anna Nowak, Michalina Mańczak i Mikołaj Kurzawa 2 miejsce - Aleksandra Hołubicka 3 miejsce - Kacper Dudziec Gratulacje

Dzisiejszego dnia odbyły się treningi na tatami. Byliśmy także w kościele i na zakupach. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Dzisiejszy dzień minął na treningach, kąpieli w basenie. Wieczorem było ognisko.

Rano odbyliśmy rozruch poranny. Przed południem był trening na plaży. Po obiedzie uczyliśmy się techniki w ne-waza i w tachi-waza. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Po porannym rozruchu trenowaliśmy na tatami. Odbyły się gry zespołowe i konkursy. Wieczorem byliśmy w miasteczku.

Przed śniadaniem byliśmy na plaży. Następnie trenowaliśmy na tatami i w terenie. Pływaliśmy także w basenie. Wieczorem były wybory miss i mistera obozu.

Przed śniadaniem odbył się rozruch poranny. Następnie uczyliśmy się techniki judo. Korzystaliśmy z basenu i odbyły się treningi w terenie. Wieczorem była dyskoteka.

Po przyjeździe do ośrodka zapoznaliśmy się z regulaminem obozu i z zasadami bezpieczeństwa. Po obiedzie byliśmy na plaży. Odbyły się treningi w terenie. 

Dzisiaj trenowaliśmy i korzystaliśmy z uroków polskiego morza. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Poranne rozruch odbył się na plaży. Dzisiaj trenowaliśmy na tatami, był czas na morskie i basenowe kąpiele.  Wieczorem było ognisko  i konkurs piosenki obozowej.

Dzisiaj kąpaliśmy się w morzu i w basenie. Odbyły się treningi na tatami i w terenie. Byliśmy także w kościele. Wieczorem były wybory miss i mistera obozu, a także oglądanie finału mistrzostw Europy  w piłkę nożną.

Kolejny dzień przyniósł nam dużo wrażeń. Odbyły się biegi w terenie, treningi judo, gry i zabawy, a także wyjście do miasteczka. Kąpaliśmy się także w morzu.

Przed śniadaniem dzień rozpoczęliśmy rozruchem na plaży. Następnie był czas na kąpiele, treningi na tatami, w terenie i na  gry i zabawy. Wieczorem była dyskoteka.

Od rana przywitała nas piękna pogoda i odbył się rozruch poranny. Przed obiadem kąpaliśmy się w morzu, plażowaliśmy i były zajęcia na plaży. Po obiedzie odbyły się treningi judo. Wieczorem wyjście na miasto i turniej piłki siatkowej.

Po przyjeździe do ośrodka zapoznaliśmy  się z  regulaminem  obozu  i z zasadami bezpieczeństwa. Odbyło się zebranie z podziałem na grupy, a także gry i zabawy.

W dniu 19.06.2021 r. w Poznaniu rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w judo.  Był to ostatni sprawdzian naszych podopiecznych przed wakacjami. Mistrzostwo Wielkopolski i tytuł dla swojej szkoły wywalczyli: Vanessa Pieczyńska, Olga Chmiel, Anna Nowak, Mateusz Wyrębiak i Wiktoria Kubea. 2 miejsce - Michalina Mańczak, Klaudia Huk, Amelia Stasińska, Mikołaj Kurzawa 3 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Małgorzata Czechańska i Mikołaj Wyrębiak. Gratulacje

W dniu 12.06.2021 r. uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Województwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo, które rozegrane zostały w Szubinie. Trójka naszych zawodniczek wywalczyła: 1 miejsce -  Aleksandra Hołubicka 2 miejsce - Wiktoria Kubea 3 miejsce - Anna Nowak Gratulacje

W dniu 06.06.2021 r. uczestniczyliśmy w I Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Przemęt . Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Anna Nowak 2 miejsce - Mikołaj Kurzawa, Anna Nowak 3 miejsce - Michalina Mańczak, Wiktoria Kubea 4 miejsce - Vanessa Pieczyńska i Małgorzata Czechańska Gratulacje

W dniu 29.05.2021 r. trójka naszych zawodników uczestniczyła w Festiwalu Funny Judo Dzieci w Rawiczu. Spisali się bardzo dobrze i wywalczyli: 1 miejsce - Mikołaj Kurzawa i Mateusz Wyrębiak 3 miejsce - Mikołaj Wyrębiak Gratulacje

Gorzów Wielkopolski był organizatorem Międzynarodowego Turnieju Judo Dzieci.  Zawody odbyły się w niedzielę 16.05.2021 r.  Nasza sześcioosobowa grupa wywalczyła: 1 miejsce - Aleksandra Hołubicka i Mateusz Wyrębiak 2 miejsce - Anna Nowak, Mikołaj Wyrębiak i Wiktoria Kubea 5 miejsce - Michalina Mańczak Gratulacje

W dniu 08.05.2021 r. uczestniczyliśmy w  XXX Jubileuszowym Turnieju Judo Dzieci z Okazji Dni Leszna. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Anna Nowak, Mikołaj Kurzawa i Mateusz Wyrębiak 2 miejsce - Olga Chmiel, Aleksandra Hołubicka, Michalina Mańczak 3 miejsce - Vanessa Pieczyńska 5 miejsce - Wiktoria Kubea Gratulacje

W dniu 20.03.2021 r. uczestniczyliśmy w  XVII Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci w Suchym Lesie. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Mikołaj Kurzawa 2 miejsce - Olga Chmiel i Mateusz Wyrębiak 3 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Anna Nowak, Michalina Mańczak 5 miejsce - Wiktoria Kubea 7 miejsce - Vanessa Pieczyńska Gratulacje

W dniu 06.03.2021 r. odbył się IX Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci w Tuliszkowie. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Mateusz Wyrębiak 2 miejsce - Vanessa Pieczyńska i Mikołaj Kurzawa 3 miejsce - Aleksandra Hołubicka i Wiktoria Kubea 5 miejsce - Małgorzata Czechańska 7 miejsce - Anna Nowak i Michalina Mańczak Gratulacje

W dniu 13.02.2021 r. w Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski w judo Dzieci i Festiwal Judo Dzieci Młodszych. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Mikołaj Kurzawa 2 miejsce - Małgorzata Czechańska, Vanessa Pieczyńska, Michalina Mańczak, Mateusz Wyrębiak i Wiktoria Kubea 3 miejsce - Anna Nowak, Aleksandra Hołubicka, , Klaudia Huk, Amelia Stasińska, Michał Stachowiak i Mateusz Antkowiak 5 miejsce - Michał Wyrębiak Gratulacje

W dniu 24.10.2020 r. uczestniczyliśmy w Rawickim Turnieju Judo Dzieci. Złote medale zdobyły Vanessa Pieczyńska i Olga Chmiel. Brązowy medal wywalczyła Małgorzata Czechańska. Gratulacje

Dzisiaj odbyły się zajęcia na tatami i na siłowni. Pływaliśmy w basenie i byliśmy na plaży . Wieczorem odbyło się ognisko.

Poranny rozruch odbył się na plaży. Potem były treningi  na tatami i w terenie. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Kolejny dzień minął na treningach na tatami i w terenie. Pływaliśmy także w basenie. Odbyły się również gry i konkursu.

Po rozruchu porannym odbyły się treningi na tatami i w terenie. Pływaliśmy także w basenie.  Wieczorem była dyskoteka.

Przed południem grupy trenowały na tatami. Nauczaliśmy się techniki w parterze i w pozycji stojącej. Pływaliśmy na basenie. Po obiedzie odbył się trening na plaży. Wieczorem poszliśmy do centrum na lody i gofry.

Dzień rozpoczęliśmy od  rozruchu porannego. Grupy ćwiczyły na tatami szlifując technikę judo, a także korzystały z basenu. Odbyły się także gry zespołowe i konkursy. Po kolacji były kalambury.

Po przyjeździe do ośrodka zapoznaliśmy się z regulaminem obozu i z zasadami bezpieczeństwa. Po obiedzie byliśmy na plaży i kąpaliśmy się w morzu. Odbyły się także treningi w terenie. Po kolacji udaliśmy się do centrum miejscowości.

Dzisiaj odbyły się zajęcia na tatami i w terenie. Był czas na plażowanie i kąpiele w morzu. Wieczorem odbyło się ognisko.

Cały dzień realizowaliśmy ustalony program zajęć. Ponadto był czas na zakup pamiątek.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy porannym rozruchem. Po śniadaniu trenowaliśmy na tatami. Po obiedzie były treningi w terenie. Pomiędzy treningami był czas na kąpiele w basenie, pobyt na plaży,  odbywały się także gry i konkursy.

W dniu dzisiejszym odbywały się różnorakie treningi i zajęcia. Wieczorem były wybory miss i mistera obozu.

Po  rozruchu porannym odbyły się treningi na tatami, gdzie uczyliśmy się techniki judo. Graliśmy także w piłkę nożną i siatkową. Po obiedzie trenowaliśmy  na plaży i korzystaliśmy z basenu. Odbyły się gry i zabawy.

Dzień zaczął się porannym rozruchem. Następnie trenowaliśmy na tatami i w terenie. Był czas na kąpiele, plażowanie i zabawy.

Po dotarciu do ośrodka i zakwaterowaniu udaliśmy się na plażę, aby się wykąpać. Odbyło się zebranie z podziałem na grupy. Dzieci zapoznały się z zasadami i regulaminem obozu. Były także gry i zabawy.

W dniu 16.02.2020 r. uczestniczyliśmy w Festiwalu Judo Dzieci rozegranym w Poznaniu. Wyniki: 1 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Olga Chmiel,  Mateusz Wyrębiak 2 miejsce - Bogumiła Domicz, Małgorzata Czechańska, Liliana Pietrzak, 3 miejsce - Nina Bartkowiak, Kacper Dudziec, Amelia Stasińska, Natalia Mudlaff, Gratulacje

Dzisiaj trenowaliśmy na tatami. Byliśmy na stoku narciarskim i na basenie. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Po śniadaniu byliśmy na stoku narciarskim. Po obiedzie odbył się kulig. Następnie trenowaliśmy na tatami i pływaliśmy w basenie. Wieczorem odbyło się ognisko.

Po śniadaniu udaliśmy się na zwiedzanie Zakopanego. Po obiedzie grupa starsza miała trening na macie, a młodsza basen. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Po śniadaniu udaliśmy się na stok narciarski. Po obiedzie były treningi na tatami plus basen. Po kolacji konkurs piosenki.

Kolejny dzień trenowaliśmy technikę judo, korzystaliśmy z nart i basenu. Wieczorem odbyły się wybory miss i mistera obozu.

Po śniadaniu odbyły się treningi na tatami. Po obiedzie ruszyliśmy na stok narciarski. Wieczorem chętni udali się do kościoła, a pozostali grali w kalambury.

Po podróży do Poronina nastąpiło zakwaterowanie i zapoznanie się z regulaminem zgrupowania sportowego. Po obiedzie odbył się spacer na stok narciarski. Grupa młodsza korzystała z basenu.

W dniu 15.12.2019 r. uczestniczyliśmy w Festiwalu Judo Dzieci w Poznaniu. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Natalia Mudlaff, Mateusz Wyrębiak, Mikołaj Kurzawa, Kacper Dudziec, 2 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Julia Wojciechowska, Olga Chmiel, 3 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Małgorzata Czechańska, Weronika Sienkiewicz, Nina Bartkowiak, Liliana Pietrzak, Alex Auguściak, Jakub Stroiński  Gratulacje!

W dniu 19.10.2019 r. uczestniczyliśmy w XV Rawickim Turnieju Judo Dzieci. W zawodach brało udział 350 zawodników z 33 klubów. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i wywalczyli: 1 miejsce - Małgorzata Czechańska, Julia Rusinek, Mateusz Wyrębiak, 2 miejsce - Amelia Stasińska, Aleksandra Hołubicka, Weronika Sienkiewicz, 3 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Bogumiła Domicz, Natalia Mudlaff, 5 miejsce - Olga Chmiel Gratulacje

W dniu 12.10.2019 r.  nasi zawodnicy startowali w I Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci o Puchar Wójta Białośliwie.W zawodach startowało około 180 zawodników z polskich klubów. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Mateusz Wyrębiak i Kacper Dudziec 2 miejsce - Julia Wojciechowska, Olga Chmiel, Mikołaj Kurzawa, 3 miejsce - Weronika Sienkiewicz 5 miejsce - Małgorzata Czechańska Gratulacje

W dniu 6.10.2019 r. w Poznaniu rozegrany został Festiwal Judo Dzieci. W zawodach startowało ponad 100 zawodników z wielkopolskich klubów. Nasi zawodnicy wywalczyli: 1 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Julia Wojciechowska, Mikołaj Kurzawa, Kacper Dudziec, 2 miejsce - Julia Rusinek, Natalia Mudlaff, Mateusz Wyrębiak, 3 miejsce - Olga Chmiel, Michalina Mańczak, Weronika Sienkiewicz, Bogumiła Domicz, Nina Bartkowiak Gratulacje!

Dzisiejszego dnia był czas na treningi, kąpiele i zakup pamiątek.

Dzień zaczęliśmy od rozruchu na plaży. Następnie odbyły się treningi w terenie i na tatami. Korzystaliśmy z kąpieli w morzu i basenie. Wieczorem odbył się grill.

Przed południem udaliśmy się na latarnię morską i weszliśmy na nią. Po obiedzie odbyły się treningi na tatami i w terenie. Po kolacji chętni poszli do kościoła.

Dzisiaj odbyły się treningi w terenie i na tatami. Był czas na kąpiele w morzu i w basenie. Wieczorem oglądaliśmy zachód słońca.

Mamy bardzo piękną pogodę. Codziennie korzystamy z uroków morza i basenu. Ponadto trenujemy w terenie i doskonalimy technikę judo na tatami. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Przed śniadaniem odbył się rozruch poranny. Po śniadaniu były zajęcia na plaży połączone z kąpielą. Po  obiedzie treningi na tatami plus basen. Wieczorem spacer do Pogorzelicy.

Po dotarciu do ośrodka i zakwaterowaniu udaliśmy się na plażę. Odbyło się zebranie z podziałem na grupy. Następnie dzieci kąpały się w basenie. Wieczorem byliśmy na spacerze.

Dzisiaj odbyły się zajęcia na tatami i w terenie. Wieczorem odbyło się karaoke.

Dzisiejszego dnia odbywały się zajęcia na tatami, na plaży i w terenie. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Po śniadaniu udaliśmy się do kościoła.  Następnie odbyły się treningi na tatami i w terenie. Kąpaliśmy się w morzu. Wieczorem było ognisko.

Zajęcia odbywały się zgodnie z codziennym harmonogramem. Doskonaliliśmy technikę  judo, a także korzystaliśmy z pięknej pogody. Wieczorem odbyły się wybory miss i mistera obozu.

Po  rozruchu porannym jedna grupa trenowała na tatami a druga w terenie. Po południu odwrotnie. Ponadto dzieci pływały w morzu i na basenie. Odbyły się gry i zabawy.

Przywitała nas piękna pogoda. Rano przed śniadaniem odbył się rozruch poranny. Dzisiaj trenowaliśmy na tatami, w terenie, odbyły się gry i konkursy. Kąpaliśmy się w morzu i basenie. Wieczorem poszliśmy na miasto.

Po dotarciu do ośrodka i zakwaterowaniu udaliśmy się na plażę. Odbyło się zebranie z podziałem na grupy. Wieczorem gry i zabawy.

W dniu 08.06.2019 r. uczestniczyliśmy w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci w Lipnie. W turnieju startowało ponad 200 osób z polskich klubów, a także ze Szwecji i Belgii. Nasi zawodnicy walczyli bardzo dobrze i wywalczyli:1 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Aleksandra Hołubicka, Natalia Mudlaff i Mateusz Wyrębiak3 miejsce - Małgorzata Czechańska, Amelia Stasińska, Michalina Mańczak i Jakub Stroiński Gratulacje i zapraszamy do galerii!

W dniu 11.05.2019 r. braliśmy udział w Otwartych Mistrzostwach Szubina Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza. Zawodnicy spisali się bardzo dobrze i wywalczyli:1 miejsce - Olga Chmiel i Mateusz Wyrębiak2 miejsce - Kacper Dudziec i Mikołaj Kurzawa3 miejsce - Vanessa Pieczyńska5 miejsce - Amelia StasińskaGratulacje

W dniu 06.04.2019 r. uczestniczyliśmy w Festiwalu Judo Dzieci Młodszych i Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych w judo w Poznaniu. W zawodach startowało 231 zawodników i zawodniczek z wielkopolskich klubów judo. Nas zawodnicy spisali się bardzo dobrze i wywalczyli:1 miejsce -  Julia Rusinek i Mikołaj Kurzawa2 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Julia Wojciechowska, Aleksandra Hołubicka, Natalia Mudlaff, Olga Chmiel,  Kacper Dudziec i Franciszek Nowak3 miejsce - Nina Bartkowiak, Liliana Pietrzak, Amelia Stasińska, Marcelina Wawrzyniak i Tymoteusz Wojtkowiak7 miejsce - Jakub StroińskiGratulacje

W dniu 23.03.2019 r. uczestniczyliśmy w XVI Wielkopolskim Międzynarodowym Turniej Judo Dzieci w Poznaniu. W turnieju brało udział ponad 280 zawodników z 74 klubów z całej Polski. Nasza ekipa  wywalczyła:1 miejsce - Mateusz Wyrębiak2 miejsce - Mikołaj Kurzawa3 miejsce - Olga Chmiel i Kacper Dudziec5 miejsce - Vanessa Pieczyńska7 miejsce - Julia Wojciechowska9 miejsce - Aleksandra HałubickaGratulacje

W dniu 9.02.2019 r. uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Turnieju Judo w Kaczorach koło Piły. Wyniki: 1 miejsce - Olga Chmiel, Mateusz Wyrębiak, Mikołaj Kurzawa, Kacper Dudziec 2 miejsce - Małgorzata Czechańska, Franciszek Nowak 3 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Vanessa Pieczyńska 7 miejsce - Michał Wyrębiak Gratulacje!

W dniu 03.02.2019 r. w Poznaniu rozegrany został Festiwal Judo Dzieci Młodszych i Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci, Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów. Nasza ekipa spisała się bardzo dobrze i wywalczyła następujące lokaty: Dzieci młodsze /2010 i 2011/ 1 miejsce - Natalia Mudlaff i Mikołaj Kurzawa 2 miejsce - Mateusz Wyrębiak 3 miejsce - Małgorzata Czechańska Dzieci młodsze /2008 i 2009/ 1 miejsce - Aleksandra Hołubicka i Jakub Stroiński 2 miejsce - Julia Wojciechowska, Olga Chmiel, Nina Bartkowiak, Vanessa Pieczyńska, 3 miejsce - Amelia Stasińska,Michalina Mańczak, Bogumiła Domicz, Liliana Pietrzak i Kacper Tyranowski Dzieci /2006 i 2007/ 2 miejsce - Michał Wyrębiak, Wojciech Gumny 3 miejsce - Tymoteusz Pięta 5 miejsce - Weronika Piotrowicz 7 miejsce - Szymon Domański Młodzicy /2005 i 2006/ 7 miejsce - Tymoteusz Wojtkowiak Juniorzy/rki młodsi /2002 i 2003/ 1 miejsce - Anna Sternal i Michał Dutkiewicz Gratulacje!

Przed południem część grupy jeździła na nartach, natomiast druga grupa miała trening na tatami. Po obiedzie wszyscy trenowali na macie. Wieczorem odbyło się ognisko.

Po śniadaniu udaliśmy się pod Małe Ciche, gdzie wyruszyliśmy na kulig. Po obiedzie byliśmy na stoku narciarskim, a także trenowaliśmy na tatami.

Po rozruchu udaliśmy się na stok narciarski. Po obiedzie treningi na tatami plus basen. Wieczorem gry.

Po śniadaniu pojechaliśmy zwiedzać Zakopane. Byliśmy pod Gubałówką, na Krupówkach i pod skocznią. Po obiedzie był trening na tatami i kąpaliśmy się w basenie. Wieczorem odbyły się gry.

Śnieg w Poroninie nie przestaje sypać. Dzieci robią postępy na nartach. Doskonaliliśmy technikę judo na macie. Korzystaliśmy z basenu. Wieczorem odbyły się wybory miss i mistera obozu.

Rano odbył się rozruch poranny. Po śniadaniu udaliśmy się na stok narciarski. Po południu trenowaliśmy na macie i korzystaliśmy z basenu. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Po przyjeździe do ośrodka udaliśmy się do kościoła. Po obiedzie nastąpiło zakwaterowanie, zebranie informacyjne, spacer i kąpiel w basenie. Od jutra zaczynamy mocno trenować.

Anna Sternal zdobyła złoty medal wygrywając Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Judo w wadze do 63 kg, które rozegrane zostały w Poznaniu w dniu 9.12.2018 r. Gratulacje

W dniu 8.12.2018 r. uczestniczyliśmy w Festiwalu Judo Dzieci Młodszych i Gwiazdkowym Turnieju Judo Dzieci w Poznaniu. Wyniki /2009,2010/ 1 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Małgorzata Czechańska, Olga Chmiel, Natalia Mudlaff, Mikołaj Kurzawa, Kacper Dudziec, Norbert Kosmowski 2 miejsce - Nina Bartkowiak, Bogumiła Domicz, Kacper Tyranowski, Mateusz Wyrębiak, 3 miejsce - Michalina Mańczak, Amelia Stasińska, Wyniki /2007,2008/ 1 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Weronika Piotrowicz, Wojciech Gumny, 2 miejsce - Julia Wojciechowska, Hanna Mackiewicz 3 miejsce - Szymon Domański Wyniki /2005,2006/ 2 miejsce - Milena Sternal, Tymoteusz Wojtkowiak, Michał Wyrębiak Gratulacje

W dniu 18.11.2018 r. w Poznaniu rozegrany został Jesienny Turniej Judo Dzieci. Najpierw walczyli zawodnicy urodzenie w latach 2007 i 2008, a następnie w rocznikach 2005 i 2006. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i wywalczyli: Wyniki /2007,2008/ 1 miejsce - Aleksandra Hołubicka 2 miejsce - Julia Wojciechowska, Weronika Sienkiewicz, Szymon Domański 3 miejsce - Wojciech Gumny Wyniki /2005,2006/ 1 miejsce - Tymoteusz Pięta 2 miejsce - Tymoteusz Wojtkowiak i Michał Wyrębiak Gratulacje

W dniu 20.10.2018 r. uczestniczyliśmy w XIV Rawickim Turnieju Judo Dzieci. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i wywalczyli: 1 miejsce - Aleksandra Grygiel, Mateusz Wyrębiak, 2 miejsce - Małgorzata Czechańska, Vanessa Pieczyńska, Olga Chmiel, Jakub Stroiński, Tymoteusz Pięta 3 miejsce - Amelia Stasińska, Michalina Mańczak, Weronika Sienkiewicz, Mikołaj Kurzawa, 5 miejsce - Szymon Grygiel 7 miejsce - Michał Wyrębiak Gratulacje

Do południa byliśmy na plaży i kąpaliśmy się. Po południu trenowaliśmy na tatami i udaliśmy się po pamiątki. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Dzisiaj odbyły się treningi na tatami i w terenie. Ponadto były gry i zabawy ruchowe.

Do południa przebywaliśmy na plaży, kąpaliśmy się w morzu, odbył się trening. Po południu uczyliśmy się techniki judo. Wieczorem były kalambury.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Przed południem odbyły się treningi na tatami. Po południu był trening w terenie, a także osoby chętne udały się do kościoła. Ponadto były gry i zabawy. Wieczorem spędzaliśmy czas przy ognisku.

Dzień spędziliśmy na treningach na tatami i na plaży. Odbyły się gry i zabawy ruchowe. Wieczorem były wybory Miss i Mistera obozu.

Poranny rozruch odbył się na plaży. Następnie ćwiczyliśmy na tatami poznając techniki judo. Odbyły się treningi w terenie, a także gry i konkursy.

Po przybyciu do ośrodka i zakwaterowaniu udaliśmy się nad morze aby się wykąpać. Po kolacji odbyło się zebranie informacyjne, nastąpił podział na grupy treningowe, a następnie udaliśmy się do centrum miejscowości.

Dzieci uczyły się techniki judo w pozycji stojącej i w parterze. Odbyły się gry i zabawy ruchowe. Kąpaliśmy się w morzu i w basenie. Wieczorem odbył się konkurs piosenki i dyskoteka.

Dzisiaj trenowaliśmy na tatami i w terenie. Korzystaliśmy z uroków morza i basenu. Przed południem osoby chętne udały się do kościoła. Wieczorem odbyło się ognisko.

Kolejny dzień minął na różnorodnych treningach, kąpielach i opalaniu. Wieczorem odbyły się wybory Miss i Mistera obozu.

Kolejny dzień mocno trenowaliśmy. Odbył się trening walk we wszystkich kategoriach wiekowych. Dopisywała nam piękna pogoda. Kąpaliśmy się w morzu i basenie. Grupa starsza udała się do Pogorzelicy. Na plaży odbyły się gry i zabawy. Wieczorem była dyskoteka.

Dzisiaj trenowaliśmy na tatami i w terenie. Odbyły się gry i zabawy. Kąpaliśmy się w morzu i w basenie. Grupa starsza weszła na latarnię morską.

Dzień rozpoczęliśmy od porannego rozruchu, który odbył się nad morzem. Potem trenowaliśmy na tatami i w terenie. Mamy piękną pogodę. Dzieci pływały w morzu i w basenie. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Po przyjeździe do ośrodka i zakwaterowaniu udaliśmy się na plażę gdzie kąpaliśmy się w morzu. Odbyło się zebranie organizacyjne z podziałem na grupy treningowe. Po kolacji udaliśmy się do miasta. Godziny posiłków: śniadanie 9.00, obiad 14.00, kolacja 19.00

W dniu 17.06.2018 r. uczestniczyliśmy w turnieju Amica Judo Cup 2018, który rozegrany został w Turku. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i wywalczyli: 1 miejsce: Liliana Pietrzak, Julia Wojciechowska, Vanessa Pieczyńska, Olga Chmiel, Mikołaj Kurzawa, Kacper Dudziec, Wiktoria Kubea 2 miejsce - Bogumiła Domicz, Wiktor Śmiglewski, Franciszek Nowak, 3 miejsce - Amelia Stasińska, Aleksandra Hołubicka, Adrian Śmiglewski Gratulacje

Zuzanna Walczak wywalczyła piąte miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych, które rozegrane zostały w Pile w dniach 1-2.06.2018 r. Ponadto startowała w drużynowych Mistrzostwach Polski na zasadzie wypożyczenia w barwach GKS Czarni Bytom i wywalczyła brązowy medal. Druga nasza zawodniczka Anna Sternal uplasowała się na dziewiątej pozycji.

W dniu 26.05.2018 r. uczestniczyliśmy w Festiwalu Funny Judo z Okazji Dnia Dziecka w Rawiczu. Nasza piętnastoosobowa grupa spisała się bardzo dobrze i wywalczyła: 1 miejsce - Małgorzata Czechańska, Bogumiła Domicz, Vanessa Pieczyńska, Olga Chmiel, Kacper Dudziec, Mikołaj Kurzawa, Franciszek Nowak 2 miejsce - Amelia Stasińska, Liliana Pietrzak, Aleksandra Hołubicka, Aleksandra Grygiel, Szymon Grygiel 3 miejsce - Julia Wojciechowska, Adrian Śmiglewski, Wiktor Śmiglewski Gratulacje

W dniu 28.04.2018 r. uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Lipno. W zawodach startowało około 500 zawodników z ponad 30 klubów z całej Polski. Nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki: Wyniki - 2005/2006 1 miejsce - Tymoteusz Wojtkowiak 3 miejsce - Maria Hołubicka Wyniki - 2007/2008 1 miejsce - Julia Wojciechowska 2 miejsce - Aleksandra Grygiel, Mateusz Kędzior 3 miejsce - Jakub Kędzior, Aleksandra Hołubicka, Wiktor Śmiglewski Wyniki - 2009/2010 1 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Kacper Dudziec, Jakub Stroiński i Szymon Grygiel 2 miejsce - Amelia Stasińska, Bogumiła Domicz, Michalina Mańczak, Nina Bartkowiak, Kacper Tryniszewski 3 miejsce - Marcelina Wawrzyniak, Olga Chmiel, Małgorzata Czechańska, Adrian Śmiglewski Wyniki - 2011/2012 1 miejsce - Franciszek Nowak 2 miejsce - Jakub Nowaczyk 3 miejsce - Nikodem Łucki Gratulacje!

Zuzanna Walczak zdobyła złoty medal na Pucharze Polski Juniorek Młodszych w kategorii wagowej do 52 kg, który rozegrany został w Poznaniu w dniu 25.03.2018 r. Pokonała pięć przeciwniczek z całej Polski przed czasem. Gratulacje!!!

W dniu 04.03.2018 r. braliśmy udział w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych w Judo. Nasi zawodnicy walczyli o medale reprezentując swoje szkoły podstawowe. Najpierw rywalizowały dzieci urodzone w latach 2007 i 2008. Wyniki: 1 miejsce - Weronika Piotrowicz i Julia Rusinek 2 miejsce - Julia Wojciechowska i Wiktoria Kubea 3 miejsce - Krystyna Stakuć, Mateusz Kędzior i Jakub Kędzior 4 miejsce - Weronika Sienkiewicz i Szymon Domański 5 miejsce - Ziemowit Cwojdziński Następnie rywalizowały dzieci urodzone w latach 2005 i 2006. Tymoteusz Wojtkowiak wywalczył brązowy medal w wadze do 50 kg. Na piątym miejscu zawody ukończyła Gabriela Domicz. Gratulacje!

W dniu dzisiejszym pojechaliśmy zwiedzać Zakopane i zrobić pamiątkowe zakupy.

Po śniadaniu po raz ostatni udaliśmy się na stok narciarski. Po obiedzie odbyły się treningi na tatami i basen. Wieczorem konkurs tańca.

Dzisiejsze dzień rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie udaliśmy się na stok, gdzie każde dziecko zrobiło postępy w jeździe na nartach. Po obiedzie była nauka judo i korzystaliśmy z basenu. Wieczorem odbyło się ognisko.

W dniu dzisiejszym byliśmy na stoku narciarskim, zorganizowaliśmy kulig i korzystaliśmy z basenu.

Pogoda nam dopisuje. Jest słonecznie i nie za zimno. Dzieci robią coraz większe postępy na stoku w nauce jazdy na nartach. Po obiedzie odbyły się treningi na macie i korzystaliśmy z basenu. Wieczorem gry i zabawy.

Po porannym rozruchu udaliśmy się na stok, na którym uczestnicy zostali podzieleni na grupy. Początkujący uczyli się jazdy na nartach pod okiem instruktorów. Po obiedzie odbyły się treningi na tatami, gdzie doskonaliliśmy technikę judo.

Dzień rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Po śniadaniu jedna z grup miała trening na tatami, a druga w terenie, następnie osoby chętne udały się do kościoła na mszę świętą. Po obiedzie grupy trenowały na macie i w terenie. Po zajęciach korzystaliśmy z basenu. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Od jutra zaczynamy narty.

Po przybyciu do Poronina zastała nas słoneczna pogoda. Dokonaliśmy zakwaterowania uczestników obozu i nastąpił podział na grupy treningowe. Po obiedzie udaliśmy się na spacer do Poronina. Od jutra rozpoczynamy szlifowanie formy.

W dniu 04.02.2018 r. dwójka naszych zawodników brała udział w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorek Młodszych w judo w Poznaniu. Przed rozpoczęciem zawodów odbyła się dekoracja i wręczenie statuetek medalistom rankingu województwa wielkopolskiego za 2017 rok we wszystkich kategoriach wiekowych. Zuzanna Walczak wywalczyła drugie miejsce w kategorii juniorek młodszych. Po dekoracji rozpoczęły się walki, w których bezkonkurencyjny był Michał Dutkiewicz w kategorii powyżej 90 kg zdobywając jednocześnie tytuł Mistrza Wielkopolski na 2018 rok. V-ce mistrzynią została Anna Sternal w wadze do 63 kg. Gratulacje!

W dniu 03.02.2018 r. w Poznaniu rozegrany został Festiwal Judo Dzieci Młodszych i Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci. W zawodach brało udział 188 zawodników i zawodniczek z 16 wielkopolskich klubów. Nasza dwunastoosobowa ekipa spisała się bardzo dobrze i wywalczyła następujące lokaty: Dzieci młodsze /2007 i 2008/ 1 miejsce - Weronika Sienkiewicz, Weronika Piotrowicz, Julia Rusinek, Wiktoria Kubea 2 miejsce - Julia Wojciechowska, Wiktoria Mosur, Szymon Domański 3 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Julia Bochna, 4 miejsce - Alex Auguściak, Ziemowit Cwojdziński, Igor Nowacki, Dzieci /2005 i 2006/ 2 miejsce - Gabriela Domicz, Milena Sternal, Tymoteusz Wojtkowiak, Tymoteusz Pięta 3 miejsce - Maria Zbąszyniak 4 miejsce - Amelia Wrześniewska 5 miejsce - Jakub Jóźwiak Gratulacje!

W dniu 27.01.2018 r. uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci w Kaczorach koło Piły. W zawodach brało udział ponad 250 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Wyniki: 1 miejsce - Vanessa Pieczyńska i Franciszek Nowak 2 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Wiktoria Mosur, Mateusz Wyrębiak, Wiktor Nowacki, Jakub Nowaczyk, 3 miejsce - Bogumiła Domicz, Stroiński Jakub, Pietrzak Liliana, Kubea Wiktoria, 4 miejsce - Amelia Stasińska , Małgorzata Czechańska , Olga Gasińska , Morzy Martyna, Kacper Dudziec 5 miejsce - Julia Nowaczyk Zapraszamy do galerii Gratulacje!!!

W dniu 03.12.2017 r. uczestniczyliśmy w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Judo. Zawodnicy walczyli o medale reprezentując szkoły. Anna Sternal była bezkonkurencyjna w kategorii wagowej do 63 kg zdobywając złoty medal , natomiast Kacper Chmielewski wywalczył brązowy medal w wadze do 60 kg. Gratulacje

W dniu 02.12.2017 r. uczestniczyliśmy w Gwiazdkowym Turnieju Judo Dzieci i Festiwalu Judo Dzieci Młodszych. Zawody rozegrane zostały w Poznaniu: wyniki - dzieci /2007 i 2008/ 1 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Weronika Piotrowicz, Wiktoria Mosur, Kacper Wiśniewski 2 miejsce - Julia Wojciechowska, Weronika Sienkiewicz, Mateusz Kędzior, 3 miejsce - Nicola Furtak, Jakub Kędzior, Szymon Domański, Jędrzej Przybylak, Ziemowit Cwojdziński, Wiktor Śmiglewski, Igor Nowacki wyniki - dzieci /2005 i 2006/ 3 miejsce - Amelia Wrześniewska, Tymoteusz Pięta i Michał Wyrębiak Gratulacje

W dniu 21.10.2017 r. uczestniczyliśmy w XIII Rawickim Turnieju Judo Dzieci. W zawodach brało udział około 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Wyniki: 1 miejsce - Maria Hołubicka, Julia Rusinek, Michalina Mańczak, Bogumiła Domicz, Aleksandra Hołubicka, Vanessa Pieczyńska, Wiktor Nowacki, Kacper Dudziec, 2 miejsce - Małgorzata Czechańska, Liliana Pietrzak, Kacper Tyranowski, Jakub Stroiński, Mateusz Wyrębiak, Szymon Grygiel, Wiktoria Kubea 3 miejsce - Amelia Wrześniewska, Gabriela Domicz, Anna Nowak, Maria Borska, Amelia Stasińska, Jakub Kędzior, Mateusz Kędzior, Michał Wyrębiak, 5 miejsce - Tymoteusz Pięta, Igor Nowacki 9 miejsce - Ziemowit Cwojdziński

W dniu 07.10.2017 r. w Oleśnicy rozegrany został Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w judo. W zawodach brały udział zawodniczki i zawodnicy z czołowych klubów Polski i z dziesięciu krajów europejskich . Zuzanna Walczak wywalczyła brązowy medal w kategorii do 52 kg. Michał Dutkiewicz zajął siódme miejsce, a Anna Sternal odpadła w eliminacjach.

W dniu 23.09.2017 r. uczestniczyliśmy w Jesiennym Turnieju Judo Dzieci i Festiwalu Judo Dzieci Młodszych. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i wywalczyli: Wyniki dzieci młodszych - rocznik 2007 i 2008 1 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Julia Rusinek, Wiktoria Kubea, 2 miejsce - Martyna Bednarczuk, Dominika Maćkowiak, Weronika Piotrowicz, Anna Nowak, Krystyna Stakuć, Nicole Furtak, Mateusz Kędzior, Szymon Domański, 3 miejsce - Maria Borska, Julia Wojciechowska, Jakub Kędzior, Ziemowit Cwojdziński, Wojciech Data, Jędrzej Przybylak, Wiktor Śmiglewski, Julia Bochna, Wyniki dzieci - rocznik 2005 i 2006 2 miejsce - Gabriela Domicz 3 miejsce - Maria Hołubicka, Amelia Wrześniewska, Maciej Baumgart

Przed śniadaniem odbył się rozruch poranny. Następnie trenowaliśmy technikę na tatami. Po obiedzie był basen i treningi na plaży. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Dzisiaj odbyły się treningi w terenie i na tatami. Po południu osoby chętne udały się do kościoła. Wieczorem były wybory miss i mistera obozu.

Dzisiejszego dnia odbyły się treningi na tatami i w terenie. Był czas na kąpiele w morzu, w basenie, gry zespołowe i inne atrakcje. Wieczorem był konkurs piosenki.

Kolejny dzień obozu dobiega końca. Po śniadaniu odbył się trening na tatami, gdzie uczyliśmy się nowych technik w parterze i stójce. Ponadto były treningi w terenie, gry zespołowe, gry i zabawy ruchowe. Wieczorem było ognisko.

Dzisiejszego dnia uczyliśmy się nowych technik judo. Kąpaliśmy się w morzu i w basenie. Ponadto treningi odbywały się na plaży. Wieczorem był konkurs piosenki.

Od rana odbył się rozruch na plaży. Po śniadaniu były treningi techniczne na tatami. Po obiedzie korzystaliśmy z basenu i grupy trenowały w terenie. Wieczorem były kalambury i dyskoteka.

Po przyjeździe do ośrodka udaliśmy się na obiad. Po posiłku korzystaliśmy z krytego basenu. Następnie odbyło się zebranie informacyjne z podziałem na grupy i powitanie z morzem. Wieczorem grupa starsza miała trening a grupy młodsze dyskotekę.

Po porannym rozruchu odbyły się treningi na tatami i w terenie. Dzieci kąpały się także w basenie. Było wyjście na plaże i treningi w terenie, a także zakup pamiątek w mieście.

Rano odbyły się rozruchy poranne. Po śniadaniu trenowaliśmy na tatami i w terenie. Ponadto był czas na plażowanie, kąpiele morskie, gry i zabawy. Wieczorem odbyły się wybory miss i mistera obozu.

Od rana przywitała nas piękna pogoda. Po porannym rozruchu odbyły się treningi na macie gdzie uczyliśmy się nowych technik. Jednocześnie trenowaliśmy w terenie i korzystaliśmy z uroków morza. Po kolacji chętni udali się do kościoła.

Od rana odbyły się treningi na plaży i na siłowni. Po obiedzie wypłynęliśmy statkiem w morze. Wieczorem odbyło się ognisko.

Grupy doskonaliły technikę na tatami. Korzystaliśmy z kąpieli w basenie i nad morzem. Odbyły się treningi w terenie, gry i zabawy ruchowe. Wieczorem była dyskoteka

Dzień rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Później odbywały się treningi na tatami, na basenie, na plaży. Były także gry i zabawy ruchowe. Korzystaliśmy także z kąpieli morskich i byliśmy na spacerze mieście.

Po przyjeździe do ośrodka nastąpiło zakwaterowanie dzieci i podział na grupy treningowe. Zebranie z wszystkimi uczestnikami obozu odbyło się nad samym morzem. Po kolacji odbyły się treningi w terenie i wyjście do miasta. Godziny posiłków: 8.00 – śniadanie, 13.00 – obiad, 18.00 – kolacja

W dniu 10.06.2017 r. uczestniczyliśmy w XII Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci w Lipnie. W zawodach startowało około 300 zawodników z Polski. Wyniki: 1 miejsce - Bogumiła Domicz, Vanessa Pieczyńska, Anna Zaremba, Franciszek Nowak, Jakub Nowaczyk, Kacper Dudziec, Mikołaj Kurzawa, Mateusz Kędzior, Wiktoria Kubea 2 miejsce - Gabriela Domicz, Liliana Pietrzak, Aleksandra Grygiel, Aleksandra Hołubicka, Michalina Mańczak, Szymon Grygiel, Jakub Kędzior 3 miejsce - Julia Wojciechowska, Nely Mamet, Małgorzata Czechańska, Aleksander Łęcki, Tymoteusz Pięta, Adrian Śmiglewski, Błażej Zaremba, Mateusz Wyrębiak, Franciszek Członkowski, Wiktor Śmiglewski, Gratulacje!

Zuzanna Walczak wywalczyła piąte miejsce w wadze do 52 kg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży /Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych/ rozgrywanej w Gorzowie Wielkopolskim w dniach 05-06.05.2017 r. W drodze do piątego miejsca pokonała 4 zawodniczki i uległa dwóm. Anna Sternal odpadła w eliminacjach wagi do 63 kg. Gratulacje!

W dniu 22.04.2017 r. w Poznaniu rozegrany został Festiwal Judo Dzieci i Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych. Pierwsi do rywalizacji stanęli judocy urodzenie w latach 2007 i 2008 i osiągnęli następujące wyniki: 1 miejsce - Aleksandra Grygiel, Julia Rusinek, Nicole Furtak, Bruno Niklasiewicz 2 miejsce - Julia Wojciechowska, Aleksandra Hołubicka, Szymon Domański, Kacper Wiśniewski, Mateusz Trąmpczyński, 3 miejsce - Weronika Sienkiewicz, Jakub Zięba, Wiktor Śmiglewski, Sylwester Kowalewski, Po turnieju dzieci młodszych przyszedł czas na wyłonienie medalistów w rywalizacji szkół podstawowych. 1 miejsce - Tymoteusz Pięta 2 miejsce - Milena Sternal, Maria Hołubicka, Tymoteusz Wojtkowiak 5 miejsce - Amelia Wrześniewska, Jeremi Sowul 7 miejsce - Adrian Chlebowski Gratulacje!

W dniu 12.04.2017 r. w Żórawinie za Wrocławiem nasza trzyosobowa ekipa brała udział w Eliminacjach Regionu III do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży /Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych/. Zuzanna Walczak i Anna Sternal uzyskały awans do finałów zajmując odpowiednio drugie miejsce w wagach do 52 kg i do 63 kg. Michał Dutkiewicz zajął siódme miejsce.

W dniu 09.04.2017 r. uczestniczyliśmy w VI Mistrzostwach Judo Dzieci w Tuliszkowie i nasi judocy spisali się znakomicie. Wyniki: 1 miejsce - Aleksandra Hołubicka, Vanessa Pieczyńska, Anna Zaremba, Mikołaj Kurzawa, Kacper Dudziec, 2 miejsce - Maria Hołubicka, Aleksandra Grygiel, Michalina Mańczak, 3 miejsce - Bogumiła Domicz, Marcelina Wawrzyniak, Gabriela Domicz, Wiktor Śmigaj, Wiktoria Kubea Gratulacje!

Zuzanna Walczak wywalczyła brązowy medal na Pucharze Polski Juniorek Młodszych, który rozegrany został w Suchym Lesie w dniu 26.03.2017 r. W drodze po medal wygrała cztery walki i przegrała jedną. Anna Sternal zajęła dziewiąte miejsce w 63 kg. W eliminacjach odpadł Michał Dutkiewicz. Gratulacje!

Zuzanna Walczak wywalczyła srebrny medal na Pucharze Polski Juniorek Młodszych, który rozegrany został w Suchym Lesie w dniu 19.03.2017 r. W drodze do finału wygrała trzy walki przed czasem ulegając w walce o złoty medal aktualnej Mistrzyni Polski po dogrywce przez karę shido. W eliminacjach odpadli Anna Sternal i Michał Dutkiewicz.

W dniu 11.03.2017 r. uczestniczyliśmy w III Otwartych Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy w Judo Dzieci. W zawodach brało udział ponad 500 zawodników z całej Polski i Rosji. Wyniki: 1 miejsce - Anna Zaremba i Wiktoria Kubea 2 miejsce - Gabriela Domicz i Weronika Piotrowicz 5 miejsce - Milena Sternal 7 miejsce - Anna Nowak i Amelia Wrześniewska 9 miejsce - Aleksandra Grygiel i Tymoteusz Wojtkowiak W eliminacjach odpadli Wiktor Śmiglewski, Alex Auguściak i Sylwester Kowalewski. Gratulacje!

W dniu 25.02.2017 r. uczestniczyliśmy w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Kaczorach koło Piły. Wyniki: 1 miejsce - Vanessa Pieczyńska, Weronika Piotrowicz, Mikołaj Kurzawa, Kacper Dudziec, Szymon Domański, Jakub Jóźwiak i Wiktoria Kubea 2 miejsce - Maria Hołubicka, Juliusz Milewski, Alex Auguściak 3 miejsce - Bogumiła Domicz, Aleksandra Hołubicka, Gabriela Domicz, Małgorzata Czechańska, Kornelia Cugier, Liliana Pietrzak, Michalina Mańczak, Amelia Wrześniewska, Wiktor Śmigaj, Jeremi Sowul, Jakub Nowaczyk, 4 miejsce - Krystyna Drożan, Wiktor Śmiglewski, Tymoteusz Pięta, Michał Wyrębiak 5 miejsce - Marcelina Wawrzyniak i Mateusz Wyrębiak 7 miejsce - Michał Stachowiak, Adrian Śmiglewski

W dniu 19.02.2017 r. braliśmy udział w Mistrzostwach Wielkopolski dzieci, młodzików, juniorów młodszych i juniorów w judo. Przed rozpoczęciem zawodów wyróżnione zostały osoby, które uplasowały się na pozycjach od 1 do 3 w rankingu województwa wielkopolskiego w judo w roku 2016. Anna Sternal i Michał Dutkiewicz odebrali statuetki za wywalczenie drugich pozycji w kategorii młodziczek i młodzików. W zawodach brało udział ponad 250 zawodników z klubów województwa wielkopolskiego. Zawody pozwoliły wyłonić mistrzów województwa wielkopolskiego na rok 2017 r. Nasi zawodnicy nie zawiedli i wywalczyli: Kategoria dzieci: 1 miejsce - Amelia Wrześniewska i Tymoteusz Pięta 2 miejsce - Jeremi Sowul i Jakub Jóźwiak 3 miejsce - Maria Zbąszyniak i Milena Sternal 5 miejsce - Maciej Baumgart Kategoria młodzików: 3 miejsce - Kacper Chmielewski Kategoria juniorów młodszych: 1 miejsce - Anna Sternal i Zuzanna Walczak 3 miejsce - Julia Król i Michał Dutkiewicz W eliminacjach odpadli Tymoteusz Wojtkowiak i Michał Wyrębiak.

Dzisiejszy dzień spędziliśmy na zwiedzaniu Zakopanego.

Do południa odbyły się gry i zabawy, a także regeneracja w basenie. Po obiedzie trenowaliśmy na tatami. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Jutro jedziemy do Zakopanego.

Dzisiejszego dnia zakończyliśmy jazdę na nartach. Ponadto trenowaliśmy na tatami, w terenie, korzystaliśmy z basenu. Wieczorem odbyło się ognisko.

Grupy doskonaliły jazdę na nartach. Odbyły się treningi na tatami. Korzystaliśmy także z basenu. Wieczorem odbyły się konkursy.

Po porannym rozruchu udaliśmy się na stok narciarski. Po obiedzie był trening techniczny na tatami. Wieczorem odbyły się wybory miss i mistera obozu.

Dzisiejszego dnia odbyły się treningi na tatami i w terenie. Korzystaliśmy z basenu i ze stoku narciarskiego. Wieczorem była dyskoteka.

Kolejny dzień przywitał nas obfitym śniegiem na rozruchu. Następnie chętne osoby udały się do kościoła. Po południu nauka jazdy na nartach dla początkujących i doskonalenie dla bardziej zaawansowanych.

Pierwszy dzień naszego obozu spędziliśmy na treningach na tatami i w terenie. Po zajęciach korzystaliśmy z basenu.

W dniu 10.12.2016 r. startowaliśmy w ostatnim w tym roku kalendarzowym turnieju judo w Poznaniu. W zawodach brali udział zawodnicy z rocznika od 2001 do 2003 razem /Gimnazjada/, 2004 z 2005 /Gwiazdkowy Turniej Judo Dzieci/ i 2006 z 2007 /Festiwal judo dzieci/. Wyniki Gimnazjady: 1 miejsce - Zuzanna Walczak i Anna Sternal 2 miejsce - Robert Cierpiał 5 miejsce - Kacper Chmielewski Wyniki Gwiazdkowego Turnieju Judo Dzieci: 3 miejsce - Milena Sternal, Jakub Jóźwiak i Jeremi Sowul Wyniki Festiwalu Judo Dzieci: 1 miejsce - Amelia Wrześniewska i Jakub Świerczek 2 miejsce - Maria Hołubicka, Tymoteusz Pięta i Mikołaj Czyżewski 3 miejsce - Michał Wyrębiak i Szymon Domański 4 miejsce - Bruno Niklasiewicz 5 miejsce - Kacper Wiśniewski

W dniach 19-20.11.2016 r. uczestniczyliśmy w XV Międzynarodowym Turnieju Judo Juniorów Młodszych i Młodzików - Judo Baltic Cup 2016, który rozegrany został w Gdyni. W kategorii młodzików srebrny medal wywalczył Michał Dutkiewicz w wadze powyżej 81 kg. W kategorii juniorów młodszych na siódmych pozycjach uplasowali się Anna Sternal w 63 kg i Michał Dutkiewicz w plus 90 kg.

W dniu 30.10.2016 r. uczestniczyliśmy w Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo w Poznaniu. Na piątych pozycjach uplasowały się Zuzanna Walczak w 52 kg i Anna Sternal w 57 kg. W eliminacjach odpadł Michał Dutkiewicz.

W dniu 22.10.2016 r. uczestniczyliśmy w XII Rawickim Turnieju Judo Dzieci. W zawodach brało udział ponad 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Wyniki: 1 miejsce - Maria Hołubicka, Julia Rusinek, Anna Zaremba, Wiktoria Kubea, Jakub Nowaczyk, Mateusz Trąmpczyński, Alex Auguściak, 2 miejsce - Wiktor Śmigaj, Jakub Grocholski, Ziemowit Cwojdziński, Sylwester Kowalewski, Julian Milewski, Vanessa Pieczyńska, Kornelia Cugier, Michalina Mańczak, Aleksandra Hołubicka, Weronika Sienkiewicz, Anna Nowak, Tymoteusz Wojtkowiak, Jeremi Sowul 3 miejsce - Michał Stachowiak, Błażej Zaręba, Mateusz Wyrębiak, Małgorzata Czechańska, Marcelina Wawrzyniak, Mateusz Antkowiak, Aleksander Łęcki, Szymon Łukasik, Bogumiła Domicz, Liliana Pietrzak, Weronika Piotrowicz, Tymoteusz Pięta, Blanka Gimżewska, 4 miejsce - Krystyna Drożan 5 miejsce - Michał Wyrębiak 7 miejsce - Maciej Baumgart

W dniu 15.10.2016 r. startowaliśmy w Oleśnicy w Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów/ek Młodszych w judo. W zawodach brali udział zawodniczki i zawodnicy z Kazachstanu, Kanady, Azerbejdżanu, Gruzji, Czech, Niemiec, Austrii, Litwy, Łotwy i Ukrainy. Michał Dutkiewicz wywalczył siódme miejsce w wadze powyżej 90 kg, Zuzanna Walczak i Anna Sternal były dziewiąte w wagach do 52 i do 57 kg.

Michał Dutkiewicz /+81 kg/ wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek, które rozegrane zostały w Opolu w dniach 8-9.10.2016 r. Anna Sternal zajęła miejsce dziewiąte w wadze do 57 kg.

W dniu 01.10.2016 r. uczestniczyliśmy w Jesiennym Turnieju Judo Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych w Poznaniu. Wyniki: 1 miejsce - Anna Sternal, Zuzanna Walczak, Michał Dutkiewicz 2 miejsce - Tymoteusz Wojtkowiak 3 miejsce - Milena Sternal 5 miejsce - Robert Cierpiał Gratulacje!

W dniu 18.09.2016 r. w Żórawinie za Wrocławem rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w judo. W zawodach brali udział najlepsi zawodnicy z czterech województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego. Michał Dutkiewicz wywalczył złoty medal w kategorii wagowej powyżej 81 kg., natomiast Anna Sternal srebrny w 57 kg.

Po obozach sportowych przyszedł czas na pierwszy sprawdzian. W dniu 03.09.2016 r. udaliśmy się do Bydgoszczy, aby wziąć udział w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Sportu \"Gwardia\" młodzików i juniorów młodszych w judo. W kategorii młodzików złoty medal zdobył Michał Dutkiewicz w wadze powyżej 81 kg. Srebro przypadło Annie Sternal w 63 kg. Natomiast brązowy medal w juniorkach młodszych wywalczyła Zuzanna Walczak w 52 kg.

Przed odjazdem do Poznania pożegnaliśmy się z Darłówkiem.

W niedzielę odbyły się treningi na tatami i na plaży. Chętni udali się do kościoła.

Rozruch poranny odbył się na plaży. Później zajęcia odbyły się na tatami i w terenie. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Dzisiaj doskonaliliśmy technikę judo w parterze i w stójce. Odbyły się treningi na siłowni, w terenie. Był czas na kąpiele morskie i w basenie. Wieczorem odbyło się ognisko.

Kolejny dzień minął na treningach, kąpielach i plażowaniu. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Dzisiaj mieliśmy piękną pogodę. Oprócz treningów /tatami, siłownia, gry i zabawy, gry zespołowe, basen/ był czas na plażowanie i kąpiele w morzu. Wieczorem udaliśmy się do miasta.

W dniu dzisiejszym odbyły się treningi judo na tatami, zajęcia w terenie, gry i konkursu, a także pływaliśmy w basenie.

Po przyjeździe do ośrodka i zapoznaniu się z regulaminem obozu udaliśmy się na plażę i do miasta. Wieczorem była piłka nożna i siatkowa.

Dzisiaj odbyły się treningi na tatami i w terenie. Ponadto kąpaliśmy się w morzu. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Planowany wyjazd z ośrodka jest na godzinę 9.00 rano. Do Poznania powinniśmy dojechać pomiędzy godziną 15.00 a 16.00.

Kolejny dzień bardzo mocno trenowaliśmy i korzystaliśmy z pięknej pogody. Wieczorem odbyło się ognisko.

Od rana treningi na tatami, w terenie, kąpiele morskie, gry zespołowe i zabawy. Wieczorem dyskoteka i mecz piłki nożnej.

Dzisiaj szlifowaliśmy technikę judo. Pomiędzy treningami znalazł się czas na opalanie i kąpiele morskie. W ciągu dnia odbywały się także gry i konkursy. Wieczorem odbył się mecz piłkarski z inną kolonią, a dla dzieci teatrzyk.

Kolejny dzień minął na treningach na tatami, w terenie i grach zespołowych. Również dzieci kąpały się w morzu. Osoby chętne udały się do kościoła. Wieczorem odbyły się wybory miss i mistera obozu.

Wigilia zorganizowana przez Victoria Judo Poznań